UDANE ROZPOCZĘCIE SEZONU!!! LECHIA - ATS 4:2

Nasi piłkarze nie zawiedli i w pierwszym meczu sezonu pokonali spadkowicza z A-klasy w przekonywującym stylu.
Mecz rozpoczął się od ataków Lechii. Na bramki nie trzeba było długo czekać. Pierwszego gola zdobył strzałem z dystansu Piotr Smyk. Druga bramka pada po stałym fragmencie i doskonałym podaniu Tomka Łysionka do Pawła Woś, który strzałem głową wdługi róg skierował piłkę do siatki. Po drugim golu przyszło rozprężenie. Lechia traci 2 bramki i znów rusza do ataku, do prezerwy mamy jeszcze kilka znakomitych sytuacji bramkowych ale nie udaję się zmienić wyniku. Do przerwy mamy wynik 2:2.
Drugą połowę rozpoczynamy znów od ataków Lechitów, po raz kolejny mamy kilka dobrych sytuacji. Konsekwentny atak przynosi efekt i zdobywamy bramkę po strzale Tomka Łysionka, piłka jeszcze odbiła się od obrońcy gości i wpadła do siatki. Nie spoczywamy na laurach i dążymy do zdobycia kolejnej bramki, którą z rzutu wolnego zdobywa Tomasz Łysionek ustalając wynik meczu.
Warto odnotować po raz kolejny bardzo wysoką liczbę kibiców na meczu. Piłkarze dziękują za doping.
Trener:"Rywal był dla nas niewiadomą, dlatego w założeniach przedmeczowych skupiliśmy się głównie na swojej grze. W tym spotkaniu graliśmy lepiej od rywali i zasłużenie wygraliśmy. Mimo to mamy dalej nad czym pracować, przede wszystkim nad koncentracją i wykończeniem akcji. Optymistycznie patrzymy w przyszłość. Dziękuję piłkarzom za walkę oraz kibicom za doping."