Strefa Kibica

HISTORIA KLUBU

Klub Sportowy ;Lech" Ołdrzychowice został założony w 1947 roku. Wchodził on  w skład Ludowych Zespołów Sportowych.W latach 60.XX wieku na potrzeby klubu zostało zbudowane nowe boisko przy ul.Sportowej, którego murawa została zwieziona specjalnie na ten cel z okolic Szczecina. Największym sukcesem drużyny buło uczestnictwo w rozgrywkach klasy okręgowej w latach 80. Warto dodać, iż w tamtych czasach była to czwarta klasa rozgrywkowa. Przez wiele lat była solidną drużyną na poziomie regionalnym. Niestety, w 2007 roku z powodu braku funduszydrużyna została rozwiązana.

W 2011 roku klub został reaktywowany pod nazwą  ; Lechia" Ołdrzychowice. Obecnie drużyna występuje w klasie B. Klub tworzą ludzie młodzi, którzy działają na zasadzie wolontariatu. W Ołdrzychowicach działa również filia WKS Śląsk Wrocław, która szkoli dzieci do lat 13.