INAUGURACJA SEZONU!!! LECHIA Ołdrzychowice - ATS Wojbórz

W niedzielę 24 sierpnia o godzinie 17:00 na boisku w Ołdrzychowicach nasi piłkarze po raz pierwszy stanął do walki o ligowe punkty w sezonie 2014/15. Rywal bardzo trudny, który w ubiegłym sezonie grał na boiskach A-klasy.
W dodatku nasz zespół wystąpi w tym spotkaniu bez kilku wartościowych zawodników. Trener nie będzie mógł również liczyćna Alessandro Cerriego oraz Jeison Farney Gil, których transfery są finalizowane. Natomiast do drużyny powraca po kilkuletniej przerwie Wojciech Kierkiewicz, który bez wątpienia będzie wielkim wzmocnieniem.
Trener: "Rywal to wielka niewiadoma ale rok temu również mierzyliśmy się z spadkowiczem w pierwszym meczu i wygraliśmy. Zrobimy wszystko żeby w tym roku było podobnie. Damy z siebie wszystko."

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW NA MECZ!!!